Voices From Inside (with Audio CD) |

INTERACT WITH LITERATURE offers a wide range of original literary texts from intermediate level upwards (unabridged short stories or extracts from novels, as well as complete unabridged plays) from English-speaking countries, designed to introduce students to the world of literature. The aim of these volumes is to familiarise readers with the language of literature and encourage them to formulate their own response to what they read. Each volume concentrates on a particular theme, genre or literary current.

SKU: 20495 Categorie: Etichete: ,

Voices From Inside (with Audio CD) |

Voices From Inside (with Audio CD) | la super preț online:

Acestea vor fi calculate, separat, în coş, în funcţie de destinaţie (în Bucureşti, ţară sau străinătate) şi greutatea aproximativă a coletului tău.

În cazul în care optezi pentru ridicarea produselor dintr-o librărie Carturesti aleasă de tine, poti face asta gratuit, indiferent de valoarea comenzii..

În cazul în care plasezi o comandă cu livrarea în România, prin curier rapid, cu valoare mai mare de 150 de lei, livrarea este gratuită.

Dacă nu, avem următoarele tarife de livrare pentru România:

în Bucureşti și Județul Ilfov – 9.5 lei pentru comenzi în valoare de până la 99.99 lei, 7.5 lei pentru comenzi cu valoarea cuprinsă între 100 lei și 149.99 lei, prin curier rapid;
în ţară – 15 lei pentru comenzi în valoare de până la 99.99 lei, 7.5 lei pentru comenzi cu valoarea cuprinsă între 100 lei și 149.99 lei, prin curier rapid.
Dacă ai nevoie de livrare în aceeași zi, în București, poți opta pentru serviciile noastre care au următoarele tarife:
19.90 lei, Same Day Fan Courier – numai pentru produsele cu etichetă 24h și pentru comenzile plasate până în ora 13:30;
19.90 lei, Sinapseria – livrare cu bicicleta – numai pentru produsele cu etichetă 24h și pentru comenzile plasate până în ora 13:00.
Pentru livrările în afara ţării, costurile de transport se calculează automat în coșul de cumpărături, în funcție de țara destinatară, de greutate și categoria produselor. În acest caz, plata este posibilă doar online, cu cardul.

Plata online cu cardul

După finalizarea cumpărăturilor, alegi plata online cu cardul, introduci datele cardului și vei fi redirecționat pe pagina/platforma procesatorului de plăți cu care colaborăm.

Plata ramburs

Dacă alegi să plătești ramburs, vei preda curierului care îți livrează coletul suma de plată datorată. Îți reamintim că suma de plată este menţionată în factura primită pe adresa de mail înregistrată.