Didactica apartenentei/Catalina Mihalache

Din cuprins: Istoria, o tema pentru acasa; Domnitorul exemplar: Stefan cel Mare; Arta de a povesti; Dupa 1989: evidente, omisiuni, confuzii; De la razboi la unire: anii 1918-1919; Festivitati, din ianuarie pana in decembrie; Lectiile unei sarbatori nationale: 1 decembrie 1918; Ultimii copii ai „parintelui iubit“; Comunismul vecinilor; Fosti elevi. Poate cea mai importanta concluzie care

SKU: 430fd4c3-7ade-4b87-9e4b-1bc4478a0271 Categorii: , , Etichete: ,

Didactica apartenentei/Catalina Mihalache

Didactica apartenentei/Catalina Mihalache la super preț online:

LIVRARE GRATUITĂ
prin curier la comenzi de peste 299,99 lei

RETUR GRATUIT
Conform Termeni și condiții

VERIFICARE COLET
Înainte de plată

– Plata ramburs in momentul in care veti primi coletul, indiferent de optiunea de livrare aleasa;
– Plata in avans prin transfer bancar- ordin de plata;
– Online cu card de debit/ credit prin procesatorul de plati mobilPay (NETOPIA Payments);

Pentru platile prin card bancar nu este perceput nici un comision!