Capitanul Conan

Primul Razboi Mondial se apropie de sfirsit. Detasamentul locotenentului Conan din Armata franceza de la Dunare asteapta intr-o padure de pe malul bulgar al fluviului. Trimisi in Romania, oamenii lui Conan, frustrati ca, dupa patru ani de razboi si de actiuni

SKU: a107754 Categorie: Etichete: ,

Capitanul Conan

Capitanul Conan la super preț online:

Livrare

Pentru coletele expediate pe teritoriul României colaborăm cu Cargus, iar pentru expedierile internaționale cu DHL.

Recomandăm plata sigură cu cardul de pe site-ul nostru. Dacă preferi să plătești atunci când pachetul ajunge la tine, alege modalitatea de plată “Ramburs”. Acest tip de plată nu este disponibil pentru produse electronice (cum ar fi ebook-urile și audiobook-urile Mp3).